Hakkımızda

YALOVA'DA OMRANTRKBİZ KİMİZ?

OMRAN TRK şirketi iş adamı Abdulaziz Kaşifoğlu tarafından 2016 yılında kurulmuştur

Şirketimizin ana faaliyet konusu gayrimenkul yatırımı olup, Türkiye dışında bu alanda on yılı tecrübesi nedeniyle

 

omranTrk


Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden biri olma eğiliminde olduğu için şirket, Türkiye'nin Yalova şehrini faaliyetlerine merkez olarak almıştır.  1. Şubelerimiz


    Ana ofisimiz


  2. Yalova /Kadıköy . Özden mahallesi Nur1 sokak.9/10

  3. İstanbul şubemiz


  4. Properties Gate Real Estate, Barbaros Hayrettin Paşa Mah, Nazım Hikmet Blv. A84, Newista Residence A Blok, Ofis 39, 34522 Esenyurt/İstanbul.

Neden Omrantrk

CENNET YALOVA

Dev projeleriyle "Omran Türk" gayrimenkul şirketi Türkiye'nin kuzeybatısındaki Yalova ilinde seçkin yatırım özelliklerine sahip hizmetleri yatırımcılara sunmaya başladı. Böylece " Cennet Yalova " projesi ve "Al Moruj" projesi, satın almak isteyenlere fırsat tanıyan farklı projeler arasında yer aldı. Arap ve Türk şahsiyetlerin ve hatta Yalova il yöneticilerinin ifadesine göre, asla kaçırılmayacak bir fırsat olarak bilindi. "Omran Türk" gayrimenkul şirketi, 17 Eylül'de büyük ve fark yaratan projesi "Cennet Yalova" nın % 40'ını tamamladığını ve bu proje için şirketin pazarlama yönetim ofisinin açıldığını duyurdu. "Omran Türk" gayrimenkul şirket sahipleri tamamlanan konut projelerinde özellikle konfor, huzur, stratejik lokasyon ve farklı görünümlere ve bunlarla birlikte birçok özelliği olan modern mimari standartlara göre tasarlanmasına da büyük özen gösterdi. Projenin yakınlarında, Yalova üniversitesi, İmam hatip İlk, Orta, ve Lise Okulları Mevcuttur. Atakent Hastanesi, stadyum ve sosyal faaliyet alanlarına yakındır. İstanbul Havalimanına bir buçuk saat mesafesindedir. 40 dakikada İstanbul’a götüren Çınarcık vapur iskelesine 3 dakika mesafededir. Proje, Sabiha Gökçen havalimanına 40 Dakika uzaklıktadır. Pendik, Yeni kapı ve Eski hisar limanlarına yakın mesafededir. Yalova şelalelerine 15 dakika uzaklıktadır. Projeden Bursa, Sapanca, Kocaeli İllerine kolaylıkla gidiş yapılır.

AL MORUJ

Proje üzerindeki çalışmalar 1 Aralık 2016'da başladı ve proje 1 Aralık 2018'de tamamlandı. Proje alanı 15000 metrekaredir. Proje 68 dubleks daire, 10 müstakil villa ve 12 ikiz villadan oluşmaktadır. Proje Yalova ilinin kalbinde yer alırken Marmara Denizi'nin çok farklı bir manzarasına ve şehrin merkezinde ayrıcalıklı konumuna sahip olmuştur. Proje en yakın alış veriş merkezine 2 dakika, ve termal hamamlarına 5 dakika mesafededir. Her villanın özel otoparkı mevcuttur. Her konutun kendisine özel yeşillik manzarası ve deniz manzarası vardır. Projenin içinde sosyal kullanım alanı olarak, kapalı yüzme havuzu, sauna, spor salonu, Türk hamamı, buhar odası, süpermarket, kafeterya ve Mescit bulunur. Harika panoramik deniz manzarası ile büyüleyici doğanın içinde modernliğin huzurla birleştiği proje, modern çağdaş bir tarzda inşa edildi. Müşterilerimizden Abdullah Al-Tamimi, “Al-Moruj” konut projesinden duyduğu memnuniyeti ve hayranlığını dile getirerek, "Bir buçuk yıldan fazla bir süre önce, bu projeden avantajları ile 4 odalı bir daire satın aldık ve gerçek şu ki, hizmetler mükemmel ve daire çok güzel, ferah ve kendine özgü bir deniz manzarasına sahip." Al-Tamimi; "İster “Al-Moruj” projesinden, ister diğer emlak projelerinden "Cennet Yalova" olsun, herkese daire satın almaları için acele etmelerini tavsiye ediyorum."

YALOVA HILLS

HİZMETLER

Yüzme havuzları, Çocuk oyun alanları, Spor ve fitnes salonları, Yeşil alanlar ve oturma alanları, Kapalı otopark, Mescit, Restorant ve kafeler, Süpermarket, Alış veriş merkezleri, Banka atm hizmetleri.
Çınarcık bölgesi (projenin olduğu belge) Türkiye'nin en önemli tatil beldelerinden biri ve yaz aylarında turistlerin sıklıkla uğradıkları bölge olarak biliniyor. Doğal güzelliği ve turistik cazibesi, "Omran Türk" şirketinin bu bölgeyi konum olarak seçmesinin en önemli etkenlerdendir. Yalova da yatırım ve güvenilir bir yaşam imkanısağlama,ve bürokratik açılardan engellerin kaldırılması nedeniyle bu bölge yatırımcıların cenneti olarak bilinir.

YALOVA'NIN TURİSTİK YERLERİ

Teşvikiye şelaleleri, Yalova sahili, Yalova ormanları, termal hamamları gibi birçok güzelliği içerisinde barındırmaktadır.
Yalova’nın nüfusu 170 bin olup konum olarak Marmara denizin en özel lokasyonunasahiptir, ve bu konumun özeliğini öne sürensahil boyunca lüks villa ve konutlar bulunur. Bu gayrimenkul projelerinin en önemlileri arasında "Omran Türk" şirketin inşa ettiği "Cennet Yalova"projesi yer alıyor. "Omran Türk" şirketin Yalova ilinde ilk inşa ettiği proje "Al Moruj" projesi başarıya doğru ilk adımları olarak kaydedildi.

Takımımız

MİSYONUMUZ

 

Doğal bir ortam ve muhteşem deniz ve yeşil dağ manzarası ile müşterilerimize her zaman konforlu ve kaliteli bir yaşam sunmayı hedefliyoruz.

Ve yüksek kaliteye olan inancımız, güçlü çalışanlarımız, müşterilerimizin güveni, kapsamlı tecrübemiz, teslimat hızımız, müşteri memnuniyeti ve yüksek sorumluluk duygumuzla gerçek bir marka olmak.

VİZYONUMUZ

 

omran Trk'ün kuruluşundan bu yana, çevreye ve doğaya büyük önem vererek işimizi yürütmekteyiz. Türk kimliğini dikkate alan farklı tasarımlar ve yenilikçi mühendislik oluşumları sunmanın yanı sıra, pitoresk doğanın güzelliğini ve çeşitliliğini gösteren özgün proje alanı seçiminden başlayarak yatırımcılara yatırım fırsatlarının çeşitliliği açısından esnek fırsatlar sunmaya da önem verdik.

Mühendislerimiz